Wednesday, November 23, 2005

کار مشترک

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

مقدمه
مطلب این دفعه با دفعه های دیگه فرق داره. من لینک غیر از آموزش مجازی اینجا نمی زارم اما به قدری این دو مطلب خوب بودن که من هم لینک اون ها رو می زارم.
شاید طی این چند روز شنیده باشید یا خونده باشید که یک سگ وارد حرم امام رضا(ع) شده و بدون اینکه کسی متوجه بشه شروع کرده به گریه کردن. من اصل خبر رو از اینجا خوندم. خبر دوم اینکه یه سایت اقدام به کار جالبی کرده که می تونید از اینجا ببینید.

در پست قبلی یه لینک گذاشته بودم که کار نمی کرد. معلومه خواننده های این وبلاگ کلی حرفه ای هستن :) لینک درست اینه http://www.macromedia.com/software/captivate/productinfo/reviews_news/?trackingid=CVKJ
که مربوط می شه به حرف های دیگران در مورد macromedia captivate

من یه دفعه گفتم برای بالا بردن سطح کیفی وبلاگ و ... این جا کامنت بزارید که چقدر حرف منو گوش کردین. منم مجبور شدم از این سرویس گوگل استفاده کنم.

اما آقای پرهام باغستانی نویسنده سایت آموزش الکترونیکی رو که می شناسین یه سایت جدید در رابطه با آموزش الکترونیکی از تنور درآورده. توضیحات بیشتر رو از خودش بپرسید.

چند وقت پیش ورودی های وبلاگ رو نگاه می کردم که توجه شدم یه ورودی از اینجا ست. این وبلاگ در حال بین المللی شدنه :) من که نفهمیدم چرا اگه فهمیدین به منم بگید. ورودی جالب دیگه ای که هست مربوط می شه به اینجا تا الان 3 درصد ورودی های این سایت از این وبلاگ بوده.

برنامه مشترک
من پیشنهاد می کنم برای اینکه زیاد بحث تئوری انجام نشه و مقداری هم کار و تجربه عملی انجام بشه، یه کار عملی مشترک انجام بگیره. با این کار کسانی که تجربه ندارن تجربه بدست میارن و کسانی هم که حرفه ای هستن می تونن دانش خودشون رو به دیگران منتقل کنن. مسلم که سود اون به نفع همه خواهد بود. اگه موافق هستین اینجا کامنت بزارید.

در پناه خدا


نوشته شده توسط: بهمن اصغرزاده

لینک این مطلب: Wednesday, November 23, 2005

در باره وبلاگ

   

     نسخه آزمایشی


::مطالب این وبلاگ در مورد آموزش الکترونیکی یا همان elearning است.

::هدف این وبلاگ گردآوری منابع مربوط به آموزش الکترونیکی برای ایجاد یک منبع فارسی برای افراد علاقه مند می باشد.هچنین اطلاع رسانی کارهای انجام شده و انجام کارهای مشترک.

::در صورت تمایل می توانید خبر ها، تحقیقات، مقالات و تجربیات خود را در این وبلاگ قرار دهید تا دیگران هم از آن استفاده کنند.منوی اصلی


ارتباط با من


لوگوی من
لینک


آرشیو ماهانه


نوشته های قبلی


کتابخانه
xml reader


پشتیبانی


best view in 1024x768 resolation

this blog fully support with

Microsoft Internet Explorer 6+

Opera 8.5

but not completely in

Mozilla Firefox 1.5 RC2شرایط استفاده


شرايط استفاده ازمطالب

درصورت رعايت موارد زير استفاده ازمطالب بدون اشکال است

نوشتن نام و لينک اين وبلاگ به عنوان منبع.

مطالب به گونه ای ويرايش نشوند که مضمون ديگری برساند.

عدم سوء استفاده از مطالب.

استفاده تجاری از مطالب این وبلاگ منوط به اجازه کتبی است.

Copyright © 2005 - 2006

http://ielearning.blogspot.comرفع مسئولیت


:: نویسنده این وبلاگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب وب سایت ها، وبلاگ ها، گروه های خبری و ... که لینک آن ها در این وبلاگ قرار دارد یا از آن ها نام برده شده نمی پذیرد.

:: نویسنده این وبلاگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب نقل قول شده نمی پذیرد و مسئولیت آن با نویسنده اصلی می باشد.

:: نویسنده این وبلاگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال معتبر بودن دانشگاه های مجازی معرفی شده در این وبلاگ نمی پذیرد.

:: نویسنده این وبلاگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال معتبر بودن وب سایت ها، وبلاگ ها، گروه های خبری و ،،، که لینک آن ها در این وبلاگ قرار دارد نمی پذیرد.

:: نویسنده این وبلاگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال جهت گیری های سیاسی، اجتماعی، اخلاقی و ... منابع علمی خود نمی پذیرد.

:: این وبلاگ صرفا یک وبلاگ خبری، آموزشی می باشد.تعداد بازدید کنندگان