Wednesday, December 21, 2005

برنامه آموزش XHTML

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

مقدمه
همایش از آموزش الکترونیکی تا دانشگاه مجازی برگزار شد. خب متاسفانه من در جریان برگزاری این همایش قرار نگرفتم. می تونید به این سایت برید و راجع به این همایش اطلاعاتی کسب کنید. اگه کسی در این همایش شرکت کرده یا اطلاعاتی از مطالب ارئه شده در این همایش داره بگه.
این وبلاگ اسم داره و اسمشم آموزش الکترونیکی هستش. هرجایی به این وبلاگ ی اسمی دادن. اون بالا رو ببینید به اون گندگی نوشته آموزش الکترونیکی. بعضی ها هستن که با وجود اینکه بهشون گفتم اسم این وبلاگ رو در لینکی که دادن درست کنند اما بازهم به کار خودشون ادامه می دن. آخه این چه جور خوبی کردن :). به هر حال قصد من ناراحت کردن دوستان نیست اما بهتره حق انتشار رو اگر هم کوچک باشه رعایت کنیم.

برنامه آموزش XHTML
در ادامه case study که آقای خامسان گفتن به جای اون بگیم مطالعه موردی به مرحله تولید نرم افزار رسیدیم. اول بگم این ی نرم افزار نیست و ی برنامه است، این رو گفتم که مهندسای نرم افزار ناراحت نشن. این برنامه با نرم افزار RoboDemo 5 ساخته شده و قالب اون SWF است. این ی برنامه کامل نیست و حتی آموزشی نیست، فقط برای ارائه کار عملی در ادامه بحث های تئوری انجام شده است. فایل SWF رو با FlashPlayer ببینید و اگه می خواید از مرورگر برای دیدن استفاده کنید از فایل html همراه این برنامه استفاده کنید در غیر این صورت ممکنه تصاویر و نوشته ها اندازه درستی نداشته باشند. ی اشکالی که زمان آزمایش برنامه متوجه شدم این بود که وقتی تمرکز (focus) از این برنامه به برنامه دیگه منتقل می شه و به اصطلاح جریان کتنرل از این برنامه به برنامه دیگه ای منتقل می شه Click Box کار نمی کنه.
لینک این برنامه در زیر قرار داره. نظرات خودتون رو هم راجع به این برنامه بدید. این کار میتونه بازخورد کار رو مشخص کنه. اگه این نظر خودتون رو در قسمت نظرات همین وبلاگ بنویسید بهتره چون می تونه تبدیل به ی ایده خوب بشه.
فایل html
فایل swf
در پناه خدا


نوشته شده توسط: بهمن اصغرزاده

لینک این مطلب: Wednesday, December 21, 2005

در باره وبلاگ

   

     نسخه آزمایشی


::مطالب این وبلاگ در مورد آموزش الکترونیکی یا همان elearning است.

::هدف این وبلاگ گردآوری منابع مربوط به آموزش الکترونیکی برای ایجاد یک منبع فارسی برای افراد علاقه مند می باشد.هچنین اطلاع رسانی کارهای انجام شده و انجام کارهای مشترک.

::در صورت تمایل می توانید خبر ها، تحقیقات، مقالات و تجربیات خود را در این وبلاگ قرار دهید تا دیگران هم از آن استفاده کنند.منوی اصلی


ارتباط با من


لوگوی من
لینک


آرشیو ماهانه


نوشته های قبلی


کتابخانه
xml reader


پشتیبانی


best view in 1024x768 resolation

this blog fully support with

Microsoft Internet Explorer 6+

Opera 8.5

but not completely in

Mozilla Firefox 1.5 RC2شرایط استفاده


شرايط استفاده ازمطالب

درصورت رعايت موارد زير استفاده ازمطالب بدون اشکال است

نوشتن نام و لينک اين وبلاگ به عنوان منبع.

مطالب به گونه ای ويرايش نشوند که مضمون ديگری برساند.

عدم سوء استفاده از مطالب.

استفاده تجاری از مطالب این وبلاگ منوط به اجازه کتبی است.

Copyright © 2005 - 2006

http://ielearning.blogspot.comرفع مسئولیت


:: نویسنده این وبلاگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب وب سایت ها، وبلاگ ها، گروه های خبری و ... که لینک آن ها در این وبلاگ قرار دارد یا از آن ها نام برده شده نمی پذیرد.

:: نویسنده این وبلاگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب نقل قول شده نمی پذیرد و مسئولیت آن با نویسنده اصلی می باشد.

:: نویسنده این وبلاگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال معتبر بودن دانشگاه های مجازی معرفی شده در این وبلاگ نمی پذیرد.

:: نویسنده این وبلاگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال معتبر بودن وب سایت ها، وبلاگ ها، گروه های خبری و ،،، که لینک آن ها در این وبلاگ قرار دارد نمی پذیرد.

:: نویسنده این وبلاگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال جهت گیری های سیاسی، اجتماعی، اخلاقی و ... منابع علمی خود نمی پذیرد.

:: این وبلاگ صرفا یک وبلاگ خبری، آموزشی می باشد.تعداد بازدید کنندگان